15 Ogólnopolska Wystawa Użytkowników Systemów CAD

11 maja (piątek) w Gdańsku odbędzie się piętnasta edycja imprezy DYBY-Expo, ogólnopolskiego forum dla użytkowników i sympatyków komputerowych systemów wspomagania projektowania (CAD). Misją organizatora imprezy – firmy PROCAD SA – jest wdrażanie i popularyzacja systemów wspomagających projektowanie. Trzeba przyznać, iż impreza idealnie wpisuje się w te założenia

Wystawa, targi i seminaria adresowane są do inżynierów i projektantów z różnych branż: architektonicznej i budowlanej, mechanicznej oraz zarządzania infrastrukturą. W salach seminaryjnych zademonstrowane zostaną najnowsze wersje systemów CAD firmy Autodesk. Program podzielony będzie na bloki tematyczne poruszające zagadnienia istotne dla poszczególnych branż.

Połączenie wykładów oraz możliwości sprawdzenia nowych funkcji „na żywo”, dostęp do specjalistów w zakresie oprogramowania Autodesk, możliwość wymiany opinii z innymi użytkownikami, pozwalają inżynierom na uzyskanie wiedzy potrzebnej do jeszcze efektywniejszego wykorzystywania posiadanego oprogramowania. Taką rolę spełnia konferencja DYBY-Expo już od… piętnastu lat.

W ramach warsztatów towarzyszących konferencji dostępnych będzie kilkanaście wysokiej klasy stanowisk CAD, na których − pod okiem instruktora − goście wystawy będą mieli możliwość samodzielnie przetestować prezentowane na seminariach programy CAD. Przez cały dzień specjaliści firmy PROCAD w specjalnie przygotowanej do tego przestrzeni służyć będą zwiedzającym konsultacjami i poradami na temat systemów CAD.

Uczestnicy wystawy będą również mogli zapoznać się z najnowocześniejszym sprzętem wspomagającym projektowanie (komputerami, stacjami roboczymi, notebookami, ploterami i innymi urządzeniami HP). Dodatkowo w części wystawowej będzie okazja przetestować skaner 3D, czy urządzenie do druku makiet 3D.

Atutem imprezy jest też jej lokalizacja – 15 DYBY-Expo odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich. W miejscu doskonale znanym zarówno mieszkańcom Trójmiasta, jak i większości przyjeżdżającym.

Wystawa DYBY-EXPO już na trwałe wpisała się do kalendarza wydarzeń z branży IT, corocznie gromadząc minimum kilkaset osób. Ubiegłoroczną imprezę odwiedziło blisko 1000 osób… Patronat prasowy nad tegoroczną edycją objęła nasza redakcja.

www.procad.pl 

DYBY-EXPO: 15 Wystawa Użytkowników Systemów CAD

 

Początek o godz. 10.00. Na uczestników oprócz informacji i kontaktów, czekają też poczęstunek, konkursy i nagrodyniespodzianki. Wstęp na imprezę jest wolny.

 

Więcej informacji na stronie:

www.procad.pl

Patron prasowy: Design News