Kontakt

REDAKCJA

redakcja@trademedia.us
tel. +48 22 852 44 15 wew. 116/117

REKLAMA

reklama@trademedia.us
tel. +48 22 852 44 15
fax +48 22 899 30 23

Piotr Wojciechowski
Key Account Manager
piotr.wojciechowski@trademedia.us
tel. +48 22 852 44 15 wew. 111
kom. +48 509 390 560

Beata Kaczmarska
Account Manager
beata.kaczmarska@trademedia.us
tel. +48 22 852 44 15 wew. 107
kom. +48 504 166 934

Joanna Milewczyk
Account Manager
joanna.milewczyk@trademedia.us
tel. +48 22 852 44 15 wew. 118
kom. +48 796 170 790

Marketing

Edgar Jurkiewicz
Marketing & Event Manager
edgar.jurkiewicz@trademedia.us
tel. +48 22 852 44 15 wew. 112
kom. +48 506 036 262

Grafika

Grzegorz Solecki
Grafik
grzegorz.solecki@trademedia.us
kom. +48 539 951 325

Wydawnictwo

Michael J. Majchrzak
Wydawca
michael.majchrzak@trademedia.us

Dane firmy:

Wydawnictwo Trade Media International
ul. Koszykowa 6
00-564 Warszawa
NIP: 701-04-60-333

 

 

 

 





O nas   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Polecane strony   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2017 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce