Kontakt

REDAKCJA

redakcja@trademedia.pl
tel. +48 22 852 44 15 wew. 116/117

REKLAMA

reklama@trademedia.pl
tel. +48 22 852 44 15
fax +48 22 899 30 23

Piotr Wojciechowski
Key Account Manager
piotr.wojciechowski@trademedia.pl
tel. +48 22 852 44 15 wew. 111
kom. +48 509 390 560

Beata Kaczmarska
Account Manager
beata.kaczmarska@trademedia.pl
tel. +48 22 852 44 15 wew. 107
kom. +48 504 166 934

Małgorzata Pałuba
Account Manager
malgorzata.paluba@trademedia.pl
tel. +48 22 852 44 15 wew. 118
kom. +48 728 834 685

Edyta Sekuła
Sales Support Specialist
edyta.sekula@trademedia.pl
tel. + 48 22 852 44 15 wew. 112
kom. + 48 506 036 262 

Marketing

Magdalena Bednarek
magdalena.bednarek@trademedia.pl
tel. +48 22 852 44 15 wew. 106
kom. +48 517 958 943

Grafika

Grzegorz Solecki
Grafik
grzegorz.solecki@trademedia.pl
kom. +48 539 951 325

Prenumerata

prenumerata@trademedia.pl

Wydawnictwo

Michael J. Majchrzak
Wydawca
michael.majchrzak@trademedia.pl

Dane firmy:

Wydawnictwo Trade Media International
ul. Gintrowskiego 30 lok. 413A
02-697 Warszawa
NIP: 701-04-60-333

 

 

 

 





O nas   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Polecane strony   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2019 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce