W październiku całe Drezno stoi pod znakiem SEMICON Europa 2015

  Od 6 do 08 października w Dreźnie odbędą się targi SEMICON Europa 2015.

  SEMICON to wiodące w Europie targi produktów półprzewodnikowych, materiałów i usług. Wielu wystawców zaprezentuje swoje najnowsze produkty i usługi dla przemysłu półprzewodników. Zróżnicowany asortyment obejmuje między innymi obszary tematyczne, takie jak półprzewodniki, nano- i mikroelektronika, fotowoltaika, sprzęt, tworzywa sztuczne, materiały oraz produkcja wyświetlaczy płaskich (flat display).

  SEMICON Europa 2015 oferuje również bogaty program różnorodnych konferencji i dlatego jest ono platformą wymiany informacji odnośnie postępu technologicznego.

  Naprzemiennie zarówno Grenoble we Francji jak i Drezno zostały uznane jako geograficzny punkt kulminacyjny spotkań dla SEMICON Europie w przyszłości.

  W ubiegłym roku ponad 6000 ekspertów i liderów z branży odwiedziło tą największą branżową imprezę w Europie.

  Przy wsparciu podmiotów publicznych i prywatnych z całej Europy Semicon Europa umożliwia dotarcie do nowych odbiorców i partnerów biznesowych. Umożliwia również dotarcie do najważniejszych klastrów z branży mikroelektronicznej. Impreza ta umożliwia:

  1. SEMICON Europa jest miejscem, dzięki któremu można nawiązać kontakty z wiodącymi firmami, poznać najnowsze technologie i ludzi z branży mikro- i nano-elektronicznej.

  2. Wystawcy Semicon Europa są dostawcami i partnerami z całej Europy dla wiodących firm branżowych.

  3. „Od krzemu do systemu” i wszystko pomiędzy i poza tym, SEMICON Europa zaprezentuje najbardziej znane i ważne firmy produkcyjne z zakresu mikroelektroniki.

  4. Najnowsze trendy z zakresu nano- i mikroelektroniki przedstawione będą nie tylko dzięki targom, ale także licznym konferencjom, które mogą być połączone indywidualnie jako niestandardowe pakiety.

  Organizator targów SEMI oferuje specjalny pakiet dla zwiedzających

  – Bezpłatny 3-dniowy wstęp na targi

  – Indywidualne wycieczki na terenach targowych SEMOCON Europie (w zależności od obszaru zainteresowania)

  – Opcjonalne: wcześniej umówione spotkania z wystawcami oraz prelegentami

  – 15% zniżki na wybrane konferencje (oferta dla pięciu pierwszych zameldowanych osób)

  Jak do tej pory chęć udziału w targach wyraziła Politechnika Warszawska, CEZAMAT (Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii), Politechnika Wrocławska, Startup Hub Polska, Startup Polska oraz AIP (Startup Inkubator).