V Konferencja CNS Solutions

    W dniu 7 września 2006 roku w Centrum Konferencyjnym CFP w Warszawie odbyła się V już edycja Ogólnopolskiej Konferencji CNS Solutions.

    Konferencja rozpoczęła się prezentacją pt. „CNS Solutions – dziś i jutro”. Przedstawione zostały wyniki, perspektywy, kierunki rozwoju firmy oraz nowe, oferowane usługi. Główne zagadnienia tegorocznej Konferencji to m.in.: nowe funkcje i możliwości w SolidWorks 2007 i COSMOS 2007, wirtualna rzeczywistość (EON Reality i Servodata), modelowanie 3D, Rapid Prototyping, Revers Engineering i skanowanie 3D. Oprócz SolidWorks 2007 na Konferencji zaprezentowano najnowsze rozwiązanie z dziedziny CAM, oprogramowanie SURFCAM firmy Surfware, którego firma CNS Solutions jest w Polsce wyłącznym dystrybutorem.

    W ramach tematyki związanej z komputerowym wspomaganiem projektowania zaprezentowano narzędzia rozszerzające możliwości SolidWorks w konstruowaniu form wtryskowych, konstrukcji spawanych czy modelowania arkuszy blach. Konsultanci techniczni poprowadzili warsztaty szkoleniowe dotyczące rozszerzonych możliwości pracy z SolidWorks – przedstawili między innymi sposób tworzenia makr, które skracają czas pracy poświęcony na wykonywanie powtarzających się operacji.

    www.cns.pl