UGS dla przetwórców tworzyw sztucznych

UGS sp. z o.o. zaprasza wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia firmowego stoiska podczas Targów Plastpol, które odbędą się w dniach 29.05–1.06 w Kielcach

Na stoisku D-121 zaprezentowany będzie najnowsza wersja systemu NX5, a także – wzbudzający szczególne zainteresowanie w tej branży – moduł MoldWizard przeznaczony do wspomagania projektowania form wtryskowych.

Części wykonane technologią wtrysku nabrały ogromnego znaczenia w przemyśle samochodowym, elektronicznym, medycznym i dóbr szybko zbywalnych.

Projektowanie form wtryskowych łączy w sobie najbardziej zaawansowane wyzwania z obszaru modelowania CAD. Te wyzwania stają się jeszcze większe wraz ze wzrostem wymagań rynku z punktu widzenia innowacyjności produktu i jego wysokiej jakości. Ponadto, formy muszą być wykonywane taniej i szybciej niż kiedykolwiek dotąd. MoldWizard dostarcza bardzo efektywne narzędzia, które prowadzą użytkownika krok po kroku przez cały proces projektowania formy.

Więcej na temat targów i oferty UGS – w czerwcowym wydaniu magazynu DesignNews.

4 maja sfinalizowane zostało przejęcie UGS Corp. przez Siemens AG. Od tej pory firma działa jako UGS PLM Software w ramach Siemens Automation and Drives (A&D) Group. Tym samym Siemens Automation and Drives stał się pierwszym światowym dostawcą sprzętu i oprogramowania do zarządzania pełnym cyklem życia produktów.