Polska unia dystrybutorów stali – zaprasza

Kolejne już seminarium organizowane przez Komisję Stali Odpornych na Korozję PUDS będzie poświęcone tematowi „Zastosowanie stali odpornych na korozję. Trendy, kierunki, rozwój”.

Prelegentami będą krajowi i zagraniczni specjaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży. Zostaną przez nich omówione zagadnienia związane z sytuacją na rynku stali nierdzewnych – istniejące gatunki, ich szczególne właściwości oraz ich rozwój, z którym są związane nowe kierunki ich zastosowania.

Seminarium jest przeznaczone dla firm zajmujących się stalą odporną na korozję, ale również dla inżynierów, architektów i projektantów czyli wszystkich, którzy mają wpływ na proces tworzenia produktów i obiektów, do których produkcji wskazane jest wykorzystanie tego materiału.

Seminarium odbędzie się 10 czerwca 2008 w Poznaniu na terenie Targów METALFORUM w Sali Zielonej w Holu Wschodnim. Początek seminarium o godz. 10:00.

Liczba miejsc jest ograniczona, udział w seminarium jest bezpłatny – decydować będzie kolejność zgłoszeń. Więcej szczegółów dotyczących seminarium oraz formularze zgłoszeniowe są do pobrania na stronie www.puds.pl oraz www.stalenierdzewne.plprzyjmowanie zgłoszeń do 30 maja.