Nawigacje Trak z AutoMapą!

  Producenci AutoMapy oraz Trak Electronics Polska Sp. z o.o., producent i wyłączny dystrybutor urządzeń nawigacyjnych Trak podpisali umowę, na mocy której wybrane nawigacje GPS firmy Trak będą sprzedawane na polskim rynku z oprogramowaniem nawigacyjnym AutoMapa.

  AutoMapa jest niezmiennie od 6 już lat najpoluarniejszym i najchętniej kupowanym przez klientów systemem nawigacji w Polsce. Połączenie oferty AutoMapy i Trak stworzy doskonałą ofertę dla polskich użytkowników systemów GPS szukających niezawodnych urządzeń z dobrymi mapami.

  „- Cieszymy się z faktu, że kolejna marka urządzeń nawigacyjnych na rynku oferowana jest z oprogramowaniem AutoMapa. Mamy nadzieję, że połączenie AutoMapy z urządzeniami Trak stanowić będzie doskonałą ofertę dla klientów poszukujących zestawów GPS” – mówi Jędrzej Szynkarczuk, dyrektor marketingu AutoMapy.

  Trak Electronics to polska firma działająca na rynku elektroniki użytkowej, łącząca azjatyckie doświadczenia ze światowym designem. 5 lat doświadczenia na polskim rynku pozwala na produkcję coraz atrakcyjniejszych produktów elektroniki użytkowej dla coraz bardziej wymagających klientów z zachowaniem korzystnej ceny.

  „Oferta urządzeń do nawigacji TRAK z mapami AutoMapa to kolejny etap w działaniach naszej firmy i chęć zdobycia najwyższego segmentu na rynku przenośnych urządzeń do nawigacji. Współpraca z producentem AutoMapy to również podniesienie prestiżu marki”– mówi Adam Rogalski, marketing manager Trak Electronics

  Pierwszym urządzeniem Trak, które pojawiło się na rynku z AutoMapą jest model

  GPS-430. Urządzenie posiada ekran dotykowy LCD TFT 4,3” o rozdzielczości 480x272pix. Ekran zespolony z przednią częścią obudowy, tworzy jednolitą gładką powierzchnię, dzięki czemu urządzenie zyskało bardzo zgrabną i cienką obudowę. Procesor AtlasSirf III v4, 400Mhz z zintegrowaną 30 kanałową anteną GPS zapewnia szybką i bezawaryjną pracę. Urządzenie wyposażono w Bluetooth, FM Transmiter oraz wejście AV-in, dzięki któremu można podłączyć kamerę zewnętrzną i odtworzyć obraz z zewnątrz samochodu. GPS-430 oparty jest na systemie Windows CE 5.0, dzięki czemu posiada liczne funkcje multimedialne, takie jak odtwarzacz muzyki, odtwarzacz video oraz flash. Dodatkowo posiada wbudowany kalendarz, notatnik, kalkulator oraz gry, a także wbudowaną pamięć 2GB.