Kanały RSS   Wydarzenia Polska i Świat

Czy interesują Państwa najnowsze wydarzenia dotyczące targów, seminariów, szkoleń, które się już odbyły lub ich zapowiedzi? Opisujemy tu najciekawsze wydarzenia, które miały miejsce w Polsce lub poza jej granicami. Zapraszamy do działu „Wydarzenia Polska i Świat”.
Dom bez żarówki powstał w Polsce
wtorek, 05 październik 2010
Jeden z pierwszych na świecie domów bez żarówki otwarto właśnie w Piasecznie pod Warszawą To pierwszy taki budynek w Polsce i jeden z pierwszych na świecie. Zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz jest on oświetlony wyłącznie za... więcej »
Nowe turbiny wiatrowe od GE Renewable Energy
czwartek, 23 wrzesień 2010
GE Energy wprowadza nowe modele turbin wiatrowych do rodziny urządzeń o mocy 2,5 megawata. Wszystkie nowe modele zostały zaprojektowane w celu zwiększenia rocznej produkcji energii (AEP) powyżej poziomu charakteryzującego... więcej »
Polskie zielone technologie podbijają Wschód
czwartek, 16 wrzesień 2010
Rozpoczęła się polska ofensywa technologiczna na Wschód. Chiny, Rosja i Tajlandia to strategiczne kierunki, na których polskie technologie mogą odnieść sukces dzięki wsparciu Ministerstwa Środowiska. Pomóc ma w tym kolejny etap... więcej »
Autodesk Inventor – Projekty Dekady. Rusza konkurs Autodesk!
środa, 08 wrzesień 2010
Użytkownicy i entuzjaści oprogramowania Autodesk Inventor do końca listopada mogą nadsyłać swoje projekty. Do wygrania m.in. udział w Autodesk University w Las Vegas. więcej »
Konkurs labview.pl
środa, 01 wrzesień 2010
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie LabVIEW Tool 2010, który został ogłoszony przez prowadzących serwis Polskie Centrum LabVIEW. Aby wziąć w nim udział należy napisać w graficznym środowisku programistycznym LabVIEW dowolny... więcej »
Siemens PLM Software udostępnia dedykowaną aplikację do programowania kodów NC dla wirników
środa, 01 wrzesień 2010
Najnowszy dodatek do oprogramowania NX CAM, NX Turbomachinery Milling, zapewnia szybsze programowanie obróbek 5-osiowych do tworzenia wirników, czyli wielołopatkowych części obrotowych. Oprogramowanie zawiera specjalizowane... więcej »
Naukowcy z Warszawy i Wrocławia opracowali nowoczesne urządzenie grzejne
piątek, 20 sierpień 2010
Już niedługo tradycyjne grzałki wykorzystywane m.in. w domowych farelkach, prodiżach, opiekaczach i termowentylatorach mogą zostać zastąpione przez ceramiczny element grzejny o specjalnej konstrukcji do przepływowych grzejników... więcej »
MG uruchomiło portal nowych technologii
czwartek, 05 sierpień 2010
Resort gospodarki uruchomił portal nowych technologii. Swoje profile ma na nim obecnie 30 jednostek badawczo-rozwojowych podległych MG; gotowych jest 200 innowacyjnych ofert dla przedsiębiorców - poinformował 4 sierpnia... więcej »
Polscy naukowcy pracują nad inteligentnym monitoringiem miejskim
czwartek, 05 sierpień 2010
Miejskie systemy monitoringu mogą nie tylko dzięki kamerom pokazywać, co dzieje się w ważnych punktach miasta, ale także wyprzedzająco sygnalizować potencjalnie groźne osoby i sytuacje - przekonują naukowcy z Bytomia, którzy... więcej »
160 milionów euro czeka na innowacyjne polskie firmy
poniedziałek, 26 lipiec 2010
GE zaprosiło europejskich naukowców i firmy z całego świata, w tym również z Polski, do zgłaszania pomysłów technologicznych w otwartym konkursie na innowacje w zakresie energetyki „GE Ecomagination Challenge: Powering the Grid”. więcej »

Wyświetlane artykuły od 61 do 70 spośród 415

< Poprzedni

1

2

3

4

5

6

7

Następny >


Ostatnio dodane produkty

Softstarter SMC-3 Allen-Bradley
Softstarter SMC-3 Allen-Bradley
Firma: MAXTER
SMC-3 Allen-Bradley przeznaczony jest do łagodnego rozruchu silników co minimalizuje ryzyko uszkodzeń mechanicznych napędu. ...

Lutownica transformatorowa LT-100 Professional
Lutownica transformatorowa LT-100 Professional
Firma: ETREL
Lutownica dla majsterkowiczów i nie tylko. Lutownica transformatorowa LT-100 Professional Polskiej Produkcji   L ...

MO 400 przycisk pojemnościowy
MO 400 przycisk pojemnościowy
Przycisk pojemnościowy zbliżeniowy. Szczelność: IP67 Przeznaczenie: rynek motoryzacyjny, autobusy, tramwaje, pojazdy specjalne. Podświetlenie ledowe. Napięcie pracy: 10-30V DC Temperatura pracy: -30 st.C +70 st.C ...

Opakowania wielokrotnego użytku
Opakowania wielokrotnego użytku
Opakowania wielokrotnego użytku producent NGplast. Specjalizujemy się w produkcji opakowań, pojemników, pudeł z tworzyw sztucznych, których wytrzymałość i walory znakomicie spisują się w procesach wielokrotnego używania opakowań. W różnych branżach, w logistyce produkcji i łańcuchach dostaw takie właś ...

Softstart HFR1045 45 kW Eura Drives
Softstart HFR1045 45 kW Eura Drives
Softstart HFR1045 Eura Drives z serii HFR1000 o mocy 45 kW. ...


Wydarzenia

Autodesk DAY 2022 | Przemysł Maszynowy
2022-05-25 - 2022-05-25
Miejsce: Online


WYRÓŻNIONE FIRMY

Sparkrobots
Sparkrobots
Roździeńska 1B
40-382 Katowice
tel. 570 670 969


SONDA


preferuję wydanie papierowe, do portalu zaglądam rzadko
preferuję informacje zamieszczone na portalu, wydanie papierowe nie jest dla mnie ważne
preferuję wydanie Design News Polska w formie PDF do ściągnięcia z portalu i przeglądanie informacji off-line


O nas   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Polecane strony   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2022 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce