Kanały RSS   Wydarzenia Polska i Świat

Czy interesują Państwa najnowsze wydarzenia dotyczące targów, seminariów, szkoleń, które się już odbyły lub ich zapowiedzi? Opisujemy tu najciekawsze wydarzenia, które miały miejsce w Polsce lub poza jej granicami. Zapraszamy do działu „Wydarzenia Polska i Świat”.
CAx Innovation - I Międzynarodowe Targi Komputerowo Wspomaganego Projektowania, Szybkiego Prototypowania i Wytwarzania
czwartek, 29 grudzień 2011
W dobie nowoczesnych technologii, komputerowo wspomaganych prac inżynierskich CAx, coraz większe znaczenie ma skracanie czasu potrzebnego na przebycie drogi od pomysłu do gotowego wyrobu. To właśnie decyduje, że jedne firmy... więcej »
Trwa konkurs o Nagrodę Siemensa
czwartek, 22 grudzień 2011
Rozpoczęła się kolejna edycja Nagrody Siemensa dla naukowców polskich uczelni technicznych i instytutów naukowo-badawczych. Do konkursu mogą się też zgłaszać studenci, autorzy prac dyplomowych z zakresu automatyki i robotyki.... więcej »
Noworoczny design dla dzieci
sobota, 19 listopad 2011
Janusz Kaniewski, top designer, współtwórca Ferrari California, Lancia Delta i najnowszej Hondy Civic, oraz Chris Niedenthal, mistrz fotografii dokumentalnej, połączeni w jednym projekcie… kalendarza. Unikatowa oprawa graficzna i... więcej »
CNS Solutions: Wrzesień miesiącem PDM
poniedziałek, 26 wrzesień 2011
Firma CNS Solutions przygotowała kilka wydarzeń we wrześniu i październiku związanych z systemem SolidWorks Enterprise PDM. więcej »
Webinaria SolidWorks Pl
piątek, 05 sierpień 2011
Po miesiącu przerwy rusza druga edycja bezpłatnych spotkań on-line. Co miesiąc nowe tematy, co tydzień szansa na nauczenie się czegoś nowego. Za darmo! więcej »
Oprogramowanie CAD/CAx - Ankieta
poniedziałek, 18 lipiec 2011
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w badaniu rynku oprogramowania CAD/CAx. Państwa odpowiedzi oraz dodatkowe badania przyczynią się do powstania raportu, który ukaże się na łamach Control Engineering Polska we wrześniu... więcej »
PROCAD EXPO 2011
wtorek, 12 kwiecień 2011
Tradycyjnie, największe wydarzenie dedykowane osobom wykorzystującym systemy komputerowego wspomagania projektowania odbędzie się w maju. Tegoroczne PROCAD EXPO zawita do 5 dużych polskich miast. więcej »
Autodesk wprowadza najnowsze portfolio rozwiązań 2012 dla przemysłu
środa, 23 marzec 2011
Autodesk przedstawił najnowsze portfolio rozwiązań do projektowania 3D dla przemysłu. Obejmuje ono nowy pakiet Autodesk Product Design Suite który sprawia, że oferowane programy do projektowania, wizualizacji i symulacji są... więcej »
Webinarium SolidWorks firmy Zucken
środa, 16 marzec 2011
Firma Zucken przygotowała webinarium na temat integracji rozwiązań systemu E3.WireWorks ze środowiskiem SolidWorks. więcej »
Powstał Klub Technologa Tworzyw
niedziela, 13 marzec 2011
Edukacją i integracją technologów tworzyw sztucznych a także współpracą z organizacjami zagranicznymi zajmować się ma nowo powstały Klub Technologa Tworzyw. Pod koniec marca w Poznaniu odbędzie się zjazd założycielski organizacji. więcej »

Wyświetlane artykuły od 41 do 50 spośród 415

< Poprzedni

1

2

3

4

5

6

7

Następny >


Ostatnio dodane produkty

Softstarter SMC-3 Allen-Bradley
Softstarter SMC-3 Allen-Bradley
Firma: MAXTER
SMC-3 Allen-Bradley przeznaczony jest do łagodnego rozruchu silników co minimalizuje ryzyko uszkodzeń mechanicznych napędu. ...

Lutownica transformatorowa LT-100 Professional
Lutownica transformatorowa LT-100 Professional
Firma: ETREL
Lutownica dla majsterkowiczów i nie tylko. Lutownica transformatorowa LT-100 Professional Polskiej Produkcji   L ...

MO 400 przycisk pojemnościowy
MO 400 przycisk pojemnościowy
Przycisk pojemnościowy zbliżeniowy. Szczelność: IP67 Przeznaczenie: rynek motoryzacyjny, autobusy, tramwaje, pojazdy specjalne. Podświetlenie ledowe. Napięcie pracy: 10-30V DC Temperatura pracy: -30 st.C +70 st.C ...

Opakowania wielokrotnego użytku
Opakowania wielokrotnego użytku
Opakowania wielokrotnego użytku producent NGplast. Specjalizujemy się w produkcji opakowań, pojemników, pudeł z tworzyw sztucznych, których wytrzymałość i walory znakomicie spisują się w procesach wielokrotnego używania opakowań. W różnych branżach, w logistyce produkcji i łańcuchach dostaw takie właś ...

Softstart HFR1045 45 kW Eura Drives
Softstart HFR1045 45 kW Eura Drives
Softstart HFR1045 Eura Drives z serii HFR1000 o mocy 45 kW. ...


Wydarzenia

Autodesk DAY 2022 | Przemysł Maszynowy
2022-05-25 - 2022-05-25
Miejsce: Online


WYRÓŻNIONE FIRMY

Sparkrobots
Sparkrobots
Roździeńska 1B
40-382 Katowice
tel. 570 670 969


SONDA


preferuję wydanie papierowe, do portalu zaglądam rzadko
preferuję informacje zamieszczone na portalu, wydanie papierowe nie jest dla mnie ważne
preferuję wydanie Design News Polska w formie PDF do ściągnięcia z portalu i przeglądanie informacji off-line


O nas   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Polecane strony   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2022 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce