Kanały RSS   Wydarzenia Polska i Świat

Czy interesują Państwa najnowsze wydarzenia dotyczące targów, seminariów, szkoleń, które się już odbyły lub ich zapowiedzi? Opisujemy tu najciekawsze wydarzenia, które miały miejsce w Polsce lub poza jej granicami. Zapraszamy do działu „Wydarzenia Polska i Świat”.
Konferencja Eumetsat o satelitach meteorologicznych
piątek, 07 wrzesień 2012
Wykorzystaniu satelitów w prognozowaniu pogody i badaniu zmian klimatycznych zachodzących na Ziemi poświęcona będzie m.in. rozpoczynająca się w poniedziałek w Sopocie konferencja Europejskiej Organizacji Eksploatacji Satelitów... więcej »
Wsparcie na wdrożenie wynalazku
czwartek, 06 wrzesień 2012
Pilotaż programu "Wsparcie na pierwsze wdrożenie wynalazku" prowadzi Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Do 14 września innowacyjne firmy mogą złożyć wniosek o dofinansowanie projektu w ramach Programu Operacyjnego... więcej »
W Krośnie utworzono centrum nowoczesnych technologii
środa, 05 wrzesień 2012
Ponad 14 mln zł kosztowała budowa w Krośnie (Podkarpackie) Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej i Nowoczesnych Technologii. W ramach inwestycji, dofinansowanej z pieniędzy UE, utworzono m.in. siedemnaście nowych pracowni i... więcej »
Dwa polskie zespoły na podium konkursu Imagine Cup 2012
środa, 11 lipiec 2012
Podczas odbywającej się we wtorek w Sydney gali światowego finału konkursu Imagine Cup 2012 dwie polskie drużyny zajęły miejsca na podium: za projekt umożliwiający osobom niewidomym czytanie na ekranie telefonu oraz za grę... więcej »
Narodowe Centrum Nauki dołączyło do Science Europe
poniedziałek, 02 lipiec 2012
Narodowe Centrum Nauki dołączyło do Science Europe – organizacji zrzeszającej agencje finansujące badania naukowe oraz instytucje badawcze z całej Europy. Będzie w niej reprezentowało interesy polskich naukowców na... więcej »
Jak poprawić komercjalizację innowacji?
piątek, 25 maj 2012
Komercjalizacja innowacji w naszym kraju nadal mocno kuleje. Wiele ciekawych nowoczesnych rozwiązań powstających w Polsce nigdy nie wejdzie do szerokiego obrotu ze względu na problemy z ich popularyzacją. Pomysł, jak to zmienić,... więcej »
Bezzałogowe Systemy Latające w warszawskim Muzeum Techniki
czwartek, 24 maj 2012
Bezzałogowe Systemy Latające to zdalnie sterowane bądź autonomiczne samoloty, śmigłowce i inne statki powietrzne, a także rakiety, satelity i sondy kosmiczne.Innowacyjne konstrukcje opracowane w polskich uczelniach, instytutach... więcej »
Duńska firma wspiera szczecińskie uczelnie
środa, 23 maj 2012
Szczecińska Akademia Morska (AM) i Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny (ZUT) we współpracy z Duńskim Koncernem KK-Electronic Polska będą organizować staże i praktyki dla studentów. Producent systemów sterowania do... więcej »
Materiały nowej generacji – w obrabiarkach, procesorach, motocyklach
wtorek, 22 maj 2012
Stworzenie nowych materiałów, które będą miały wyższa przewodność cieplną – to cel projektu TERMET. Na ten czteroletni projekt przeznaczono blisko 24 miliony złotych dofinansowania z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.... więcej »
W Krakowie powstaje Narodowe Centrum Promieniowania Synchrotronowego Solaris
poniedziałek, 21 maj 2012
Narodowe Centrum Promieniowania Synchrotronowego Solaris zostanie uruchomione w 2014 r. na terenie III Kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie-Pychowicach. W środę 16 maja uroczyście wmurowano akt erekcyjny pod... więcej »

Wyświetlane artykuły od 11 do 20 spośród 415

< Poprzedni

1

2

3

4

5

6

7

Następny >


Ostatnio dodane produkty

Softstarter SMC-3 Allen-Bradley
Softstarter SMC-3 Allen-Bradley
Firma: MAXTER
SMC-3 Allen-Bradley przeznaczony jest do łagodnego rozruchu silników co minimalizuje ryzyko uszkodzeń mechanicznych napędu. ...

Lutownica transformatorowa LT-100 Professional
Lutownica transformatorowa LT-100 Professional
Firma: ETREL
Lutownica dla majsterkowiczów i nie tylko. Lutownica transformatorowa LT-100 Professional Polskiej Produkcji   L ...

MO 400 przycisk pojemnościowy
MO 400 przycisk pojemnościowy
Przycisk pojemnościowy zbliżeniowy. Szczelność: IP67 Przeznaczenie: rynek motoryzacyjny, autobusy, tramwaje, pojazdy specjalne. Podświetlenie ledowe. Napięcie pracy: 10-30V DC Temperatura pracy: -30 st.C +70 st.C ...

Opakowania wielokrotnego użytku
Opakowania wielokrotnego użytku
Opakowania wielokrotnego użytku producent NGplast. Specjalizujemy się w produkcji opakowań, pojemników, pudeł z tworzyw sztucznych, których wytrzymałość i walory znakomicie spisują się w procesach wielokrotnego używania opakowań. W różnych branżach, w logistyce produkcji i łańcuchach dostaw takie właś ...

Softstart HFR1045 45 kW Eura Drives
Softstart HFR1045 45 kW Eura Drives
Softstart HFR1045 Eura Drives z serii HFR1000 o mocy 45 kW. ...


Wydarzenia

Autodesk DAY 2022 | Przemysł Maszynowy
2022-05-25 - 2022-05-25
Miejsce: Online


WYRÓŻNIONE FIRMY

Sparkrobots
Sparkrobots
Roździeńska 1B
40-382 Katowice
tel. 570 670 969


SONDA


preferuję wydanie papierowe, do portalu zaglądam rzadko
preferuję informacje zamieszczone na portalu, wydanie papierowe nie jest dla mnie ważne
preferuję wydanie Design News Polska w formie PDF do ściągnięcia z portalu i przeglądanie informacji off-line


O nas   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Polecane strony   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2022 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce