Kanały RSS   CAD / CAM / CAE / MES

Nowości, informacje o programach, technologiach, sprzęcie, akcesoriach oraz przykłady zastosowań dotyczące dziedziny komputerowego konstruowania i wytwarzania. W tym dziale zajmujemy się między innymi, tematyką związaną z oprogramowaniem, szybkim prototypowaniem, sprzętem i akcesoriami wymaganymi i pomocnymi do konstruowania, modelowania 3D i budowania elementów na bazie komputerowych modeli 3D.
Urządzenia pobierające energię z otoczenia
czwartek, 09 lipiec 2009
Komponenty elektroniczne klasy ultra-low-power (bardzo małej mocy) umożliwiają zastosowanie nowej generacji urządzeń elektronicznych bez baterii i bezprzewodowych więcej »
AutoCAD® Electrical 2010 NOWE FUNKCJONALNOŚCI
środa, 08 lipiec 2009
AutoCAD Electrical 2010 to już kolejna wersja programu z rodziny AutoCAD®, przeznaczona do tworzenia i modyfikowania systemów sterowania. Program został stworzony w celu ułatwienia i przyspieszenia pracy projektantów elektryków.... więcej »
Synchronous Technology w NX CAM
środa, 08 lipiec 2009
NX (dawny Unigraphics) to system wyższego rzędu klasy CAD/CAM/CAE/PLM szeroko stosowany w światowym i krajowym przemyśle narzędziowym, lotniczym, motoryzacyjnym i dóbr konsumpcyjnych. Do ostatniej wersji - oznaczonej numerem NX 6... więcej »
Szybsze procesory torują drogę systemom wizyjnym oraz telewizji trójwymiarowej
czwartek, 07 maj 2009
Wielordzeniowe mikrosterowniki i cyfrowe procesory sygnałowe zwiększą bezpieczeństwo samochodów i udoskonalą rozrywkę więcej »
Co nowego w Autodesk Inventor 2010
czwartek, 07 maj 2009
Linia produktowa Autodesk® Inventor® 2010 przynosi znaczące udoskonalenia z zakresu obsługi oraz wydajności, które są odpowiedzią na potrzeby bardzo szerokiej grupy użytkowników. Jest wiele powodów, dla których można... więcej »
Kto zbuduje wszystkie te turbiny?
czwartek, 19 marzec 2009
Wiatr jest wszędzie, ale nie wszędzie można znaleźć doświadczenie w projektowaniu i produkcji, niezbędne do skonstruowania zaawansowanych technicznie maszyn, przekształcających energię wiatru w prąd elektryczny. więcej »
Dassault Systèmes SolidWorks 2008 Press Event
czwartek, 04 grudzień 2008
W pięknej i słonecznej Barcelonie od 17 do 19 września br. odbyła się zorganizowana przez firmę DS SolidWorks konferencja prasowa pod nazwą Dassault Systèmes SolidWorks 2008 Press Event. więcej »
Branża komputerowa kultywuje ekologiczne podejście
piątek, 28 listopad 2008
Firmy zajmują się problemem szybko rosnących cen energii i tworzą bardziej ekologiczne środowisko komputerowe więcej »
AutoCAD Electrical 2009
piątek, 28 listopad 2008
Obecnie wielokrotnie można się spotkać z sytuacją, w której w różnego rodzaju procesach projektowych używane są aplikacje niekoniecznie specyfikowane do tego celu. Jednym z takich przykładów jest projektowanie systemów sterowania. więcej »
POTENCJAŁ RYNKU RAPID PROTOTYPING…
czwartek, 27 listopad 2008
Od pomysłu po gotową wizualizację w tydzień, czyli zastosowanie technologii 3D Printing w modelowaniu przestrzennym więcej »

Ostatnio dodane produkty

Lutownica transformatorowa LT-100 Professional
Lutownica transformatorowa LT-100 Professional
Firma: ETREL
Lutownica dla majsterkowiczów i nie tylko. Lutownica transformatorowa LT-100 Professional Polskiej Produkcji   L ...

Falownik PowerFlex 525 Allen-Bradley
Falownik PowerFlex 525 Allen-Bradley
Firma: MAXTER
Falownik PowerFlex 525 PowerFlex 525 to falownik dla samodzielnych maszyn jak i prostych układów zintegrowanych. W falowniku tym  zastosowano wiele standardów komunikacji, różne tryby sterowania silnikiem, funkcję bezpiecznego zatrzymania (STO) oraz tryb oszczędzania energii. ...

MO 400 przycisk pojemnościowy
MO 400 przycisk pojemnościowy
Przycisk pojemnościowy zbliżeniowy. Szczelność: IP67 Przeznaczenie: rynek motoryzacyjny, autobusy, tramwaje, pojazdy specjalne. Podświetlenie ledowe. Napięcie pracy: 10-30V DC Temperatura pracy: -30 st.C +70 st.C ...

Opakowania wielokrotnego użytku
Opakowania wielokrotnego użytku
Opakowania wielokrotnego użytku producent NGplast. Specjalizujemy się w produkcji opakowań, pojemników, pudeł z tworzyw sztucznych, których wytrzymałość i walory znakomicie spisują się w procesach wielokrotnego używania opakowań. W różnych branżach, w logistyce produkcji i łańcuchach dostaw takie właś ...

Softstart HFR1045 45 kW Eura Drives
Softstart HFR1045 45 kW Eura Drives
Softstart HFR1045 Eura Drives z serii HFR1000 o mocy 45 kW. ...






Wydarzenia



WYRÓŻNIONE FIRMY

Sparkrobots
Sparkrobots
Roździeńska 1B
40-382 Katowice
tel. 570 670 969






SONDA


preferuję wydanie papierowe, do portalu zaglądam rzadko
preferuję informacje zamieszczone na portalu, wydanie papierowe nie jest dla mnie ważne
preferuję wydanie Design News Polska w formie PDF do ściągnięcia z portalu i przeglądanie informacji off-line


O nas   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Polecane strony   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2022 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce