» zgłoś wydarzenie

KALENDARZ WYDARZEŃ

AUTODESK DAYS 2021 | PRZEMYSŁ

Kategoria: Seminaria/Konferencje
Data rozpoczęcia: 2021-03-03
Data zakończenia: 2021-03-04
Miejsce: Online
Strona www: http://www.autode.sk/przemysl2021


Kolejna edycja wirtualnej konferencji dla branży przemysłowej.

Już 3 marca rozpocznie się dwudniowa konferencja AUTODESK DAYS | PRZEMYSŁ Odkryj nowe możliwości. Podczas serii wirtualnych sesji dla branży przemysłowej, poruszone zostaną takie zagadnienia jak praca w nowej rzeczywistości, nowości i trendy w zarządzaniu danymi i projektami oraz innowacje w przemyśle maszynowym i budowlanym.

Zmiana, nowa normalność, praca zdalna, produktywność, innowacyjność. To słowa kluczowe ubiegłego roku. W tym wymagającym czasie do zmian musiały przystosować się także firmy projektowo - produkcyjne. Połączenie elastyczności z zaawansowanymi technologiami wspomagającymi współpracę pozwoliło wielu z nim  bez zakłóceń realizować pomysły i wytwarzać produkty, dzięki którym osiągną sukces.

Podczas wirtualnej konferencji  AUTODESK DAYS 2021 | PRZEMYSŁ Odkryj nowe możliwości eksperci podzielą się wiedzą  jak przedsiębiorstwa mogą szybciej i skuteczniej przystosować się do zmian, które wymógł na wielu firmach projektowo - produkcyjnych rok 2020 i wykorzystać je na swoją korzyść.

Dwa dni, 4 bloki tematyczne, 20 sesji

Dwudniowe spotkanie online dla branży przemysłowej odbędzie się w  3 i 4 marca 2021 roku (środa-czwartek). Każdego dnia zaplanowano  dwa bloki tematyczne, składające się z pięciu trzydziestominutowych sesji. Udział w konferencji jest bezpłatny, a uczestnicy mogą rejestrować się na dowolne dni i sesje tematyczne, zgodnie z obszarem swoich specjalizacji i zainteresowań. Taka, sprawdzona już, formuła spotkania pozwala na pogodzenie czasu spędzonego na konferencji z obowiązkami zawodowymi.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną wyniki badania  „Digitalizacja polskich przedsiębiorstw przemysłowych w pandemii”, przeprowadzonego na zlecenie Autodesk, które rzuci światło na to, jak firmy przemysłowe odnalazły się w nowej rzeczywistości. Nie zabraknie również prezentacji klientów z praktycznymi przykładami case study dotyczącymi m.in. wdrożeń i integracji rozwiązań czy zarządzania projektem z wykorzystaniem systemu PLM. .

Konferencję AUTODESK DAYS 2021 | PRZEMYSŁ kierujemy do kadry zarządzającej i pracowników przedsiębiorstw, które chcą  planować swoją przyszłości wychodząc poza schematy i ograniczenia przy projektowaniu i wytwarzaniu produktów” - powiedział Radosław Cieślak, Industry Executive Director w Autodesk. ”To 2 dni prelekcji pełnych wiedzy dla tych, którzy chcą cyfryzować firmy i procesy, aby z sukcesem  wprowadzać nowe produkty i usługi, jednocześnie poprawiając satysfakcję i doświadczenia swoich klientów. Eksperci branży przemysłowej pokażą, jak przekuć wyzwania i problemy dzisiejszego rynku w innowacje, pozwalające firmie na wyróżnienie się i generowanie zysków. To również doskonała okazja do zapoznania się  z najnowszymi rozwiązanymi dla przemysłu i poznania nowych funkcjonalności oprogramowania i technologii takich jak: Inventor, Fusion 360, Vault, Generative Design czy Additive Manufacturing.” – dodał  Radosław Cieślak z Autodesk.

Tematyka konferencji kierowana jest do kadry menadżerskiej i inżynierskiej w firmach  przemysłowych i produkcyjnych, a w szczególności do pracowników działów projektowych, konstrukcyjnych, produkcyjnych, badań i rozwoju oraz sprzedaży. 

Wśród tematów, które zostaną omówione podczas konferencji znajdą się:

DZIEŃ 1 (03.03.2021, środa)  

Blok 1 – Praca w nowej rzeczywistości

Blok 2 - Zarządzanie danymi i projektami - Data Management czy PLM?

DZIEŃ 2 (04.03.2021, czwartek) 

Blok 3 - Przemysł maszynowy - innowacje i trendy

Blok 4 - Producenci wyrobów budowlanych - na styku przemysłu i budownictwa

Szczegółowa agenda i rejestracja na wydarzenie dostępne są na stronie konferencji pod adresem www.autode.sk/przemysl2021.<< powrót


(8)
O nas   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Polecane strony   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2021 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce