Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

W Schneider Electric ruszyła nowoczesna platforma wiedzy dla projektantów – mySchneider Partner Portal

-- poniedziałek, 03 sierpień 2020

Schneider Electric otworzył w pełni cyfrową platformę wspierającą pracę projektantów. Na mySchneider Partner Portal zebrano całościowo fachową wiedzę z zakresu projektowania lidera w dziedzinie cyfrowej transformacji zarządzania energią. Użytkownicy mogą znaleźć tam informacje o produktach, instrukcje, porady, a także narzędzia, które usprawnią ich codzienne obowiązki. Projektanci za posiadane umiejętności i czas poświęcony na rozwój będą nagradzani Punktami Aktywności, które mogą wymieniać na atrakcyjne nagrody.

MySchneider Partner Portal (partner.schneider-electric.com) to unikalne miejsce, stworzone               w odpowiedzi na potrzeby i pytania projektantów. W jednym miejscu – na nowoczesnej platformie cyfrowej - zgromadzono dokumenty, informacje produktowe i przydatne oprogramowanie. Portal to także dostęp do ekskluzywnych materiałów Schneider Electric, takich jak najnowsza polska wersja Poradnika Inżyniera Elektryka, aktualna baza danych, zawierająca niezbędne katalogi, instrukcje oraz certyfikaty. Wielką zaletą nowej witryny jest fakt, że jest ona zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych, dlatego wygodnie można z niej korzystać z dowolnego miejsca i urządzenia.

Portal od Schneider Electric to nie tylko strona, która w przejrzysty sposób umożliwia dotarcie do najważniejszych i najbardziej potrzebnych w codziennej pracy materiałów. To zarazem platforma, na której projektanci mogą odbyć szkolenia e-learningowe, poszerzające ich wiedzę na temat nowoczesnych rozwiązań, oraz otrzymają wsparcie od specjalistów Schneider Electric.

Zamierzeniem mySchneider Partner Portal jest także stworzenie dla projektantów przestrzeni, w której aktywnie mogą się dokształcać, zdobywać wiedzę o nowoczesnych rozwiązaniach projektowanych na całym świecie i, dzięki temu, być częścią transformacji cyfrowej. Schneider Electric Polska jako pierwszy oddział firmy wprowadził również wyjątkowy program partnerski, skierowany do projektantów. Za posiadany know-how, jak i pracę oraz czas zainwestowany w rozwój otrzymają oni Punkty Aktywności. Punkty są przyznawane za wykonanie określonych działań, jak stosowanie innowacyjnych rozwiązań w swojej codziennej pracy, odbycie szkoleń czy używanie nowoczesnych narzędzi. Można je wymienić́ na atrakcyjne nagrody – od przydatnych w pracy dalmierzy laserowych i wiertarko-wkrętarek renomowanych firm, poprzez nowoczesne gadżety, jak gogle wirtualnej rzeczywistości, aż po udział w ekstremalnych przeżyciach na torach wyścigowych.

- Stworzyliśmy to miejsce nie tylko po to, by zgromadzić i udostępnić polskim projektantom szeroką i fachową wiedzę Schneider Electric, zebraną z doświadczeń całego świata. Chcemy przede wszystkim, by mySchneider Partner Portal był przez projektantów wykorzystywany i był im potrzebny - będziemy go stale aktualizować i poszerzać jego możliwości. Jesteśmy przy tym otwarci na propozycje samych projektantów, jak udoskonalać to narzędzie, tak przydatne im w codziennej pracy. Projektanci mierzą się z wyzwaniami odpowiedzi na zapytania coraz bardziej wymagających klientów, szukających nowych propozycji, rozwiązań inteligentnych i nowoczesnych. Dlatego użytkowników portalu zaprosiliśmy do nowatorskiego programu partnerskiego, który wspiera ich rozwój. Wiemy, że to oni projektują przyszłość, a Schneider Electric chce im w tym pomóc – mówi Anna Nowak-Jaworska, Wiceprezes pionu Budynków w klastrze Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy Schneider Electric.

https://www.youtube.com/watch?v=kgrdPQtPNlg


Schneider Electric


Przeczytaj także

 

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

Konferencja ROBOTECH 2021
2021-09-22 - 2021-09-22
Miejsce: Wrocław
FABRYKA ROKU 2021
2021-12-08 - 2021-12-08
Miejsce: Warszawa

Katalog

Assel Sp. z o.o.
Assel Sp. z o.o.
Batalionów Chłopskich 1
83-000 Pruszcz Gdański
tel. +48 58 76 75 900

zobacz wszystkieO nas   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Polecane strony   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2021 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce