Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

Space Explorer - manipulator 3D firmy 3Dconnexion zdobywa prestiżową nagrodę iF Product Design Award.

-- sobota, 01 marzec 2008

SpaceExplorer – manipulator 3D firmy 3Dconnexion zdobywa prestiżową nagrodę iF Product Design Award.

W uznaniu za swój ergonomiczny i innowacyjny design SpaceExplorer firmy 3Dconnexion został nagrodzony na iF Product Design Award 2008 w kategorii „komputery”. Ta prestiżowa, międzynarodowa nagroda jest jednym z najstarszych i najlepiej znanych wyróżnień przyznawanych każdego roku podczas Targów CeBIT.

Używany w połączeniu z tradycyjną myszką i klawiaturą, SpaceExplorer jest idealnym narzędziem dla projektantów i inżynierów, pozwalając symultanicznie obracać, zbliżać, oddalać, przesuwać i manipulować kamerą / modelem w trójwymiarowym środowisku pracy. Łatwo dostępne klawisze funkcyjne umożliwiają wydajniejszą pracę w aplikacjach bez konieczności użycia klawiatury.

„Cieszymy się że SpaceExplorer otrzymał nagrodę iF Product Design i nosi znak jakości iF” – powiedział Deter Neujahr, Prezes 3Dconnexion. „Skupiamy się na ergonomii naszych produktów aby zapewnić ich użytkownikom maksymalny komfort. Ta nagroda potwierdza naszą strategię w tworzeniu produktów, które oferować mają idealne połączenie wyglądu i funkcjonalności”.

Linia innowacyjnych produktów firmy 3Dconnexion – SpacePilot, SpaceExplorer, SpaceTraveler i SpaceNavigator – dostarczaja użytkownikom niepowtarzalnych doświadczeń w nawigacji 3D. W odróżnieniu od tradycyjnej myszki, która zapewnia kontrolę w dwóch wymiarach, manipulatory 3D pozwalają na intuicyjną pracę i nowe standardy tworzenia obiektów w trójwymiarowej przestrzeni. SpaceExplorer to idealny następca swoich poprzedników: modeli SpaceBall i SpaceMouse

O 3Dconnexion, firmie Logitech

3Dconnexion, przedsiębiorstwo filialne będące całkowicie własnością Logitech (SWX: LOGN) (Nasdaq: LOGI), jest wiodącym dostawcą urządzeń do nawigacji 3D do celów trójwymiarowego projektowania i wizualizacji. Urządzenia 3Dconnexion wspierają obecnie najpopularniejsze i najpotężniejsze aplikacje trójwymiarowe oferując użytkownikom bardziej intuicyjny i naturalniejszy sposób współdziałania z rójwymiarową treścią wygenerowaną przez komputer. Nagradzane urządzenia 3Dconnexion są stosowane przez projektantów, animatorów i artystów na całym świecie. 


Przeczytaj także

 

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

Katalog

Sparkrobots
Sparkrobots
Roździeńska 1B
40-382 Katowice
tel. 570 670 969

zobacz wszystkieO nas   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Polecane strony   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2022 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce