Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

Premiera SOLIDWORKS 2015 w Warszawie

-- wtorek, 14 październik 2014

22 października 2014 roku zapraszamy na największe spotkanie użytkowników SOLIDWORKS w Polsce. Konferencja poświęcona będzie rozwiązaniom CAD/CAM/CAE/PDM/PLM. 

W tym roku miejscem spotkania będzie Sound Garden Hotel w Warszawie.  Jedna z największych sal pomieści ponad 300 gości i wystawców. W ubiegłorocznej konferencji uczestniczyło około 270 gości z 161 firm i 15 uczelni z 73 miast. W tym roku liczymy na jeszcze większą frekwencję.


Głównym tematem będzie PREMIERA SOLIDWORKS 2015, który jest 23 wydaniem sztandarowego produktu Dassault Systemes. 90 procent wszystkich zmian i uaktualnień  to propozycje użytkowników oprogramowania.  Integracja procesu projektowania z procesem wytwarzania pozwala obniżyć koszty i przyspieszyć czas wejścia produktu na rynek.

Dlatego też pokażemy nowe funkcjonalności SolidCAM oraz SWOOD CAM.

CNS Solutions jako jedyna firma na swoje wydarzenia zaprasza klientów wraz ze swoimi produktami. W tym roku firmy reprezentować będzie między innymi Game Over Cycles i ich motocykl, a z ramienia edukacji koła naukowe Silesia Automotive oraz PZR Racing Team. Oba zespoły zaprezentują bolid klasy Formula Student. Pozostali wystawcy będą niespodzianką dla uczestników.

   

W wydarzeniu wezmą udział także goście specjalni. Swoją prezentację wygłosi przedstawiciel SOLIDWORKS Corp., który opowie nam nie tylko o najnowszym wydaniu SOLIDWORKS, ale także o ciekawostkach ze świata 3D CAD. O codziennej technice i otaczającej nas fizyce opowie gość specjalny ze stacji telewizyjnej Discovery Science. 

Nie zabraknie również stałych punktów konferencji. Tylko na spotkaniu CNS uczestnicy wezmą udział w warsztatach technicznych, konkursie projektowym Modelmania oraz certyfikacji CSWA/CSWP. 

Zapraszamy do udziału w konferencji o niepowtarzalnej atmosferze, gdzie spotykają się użytkownicy i pasjonaci rozwiązań CAD/CAM/CAE/PDM/PLM. Pozostały ostatnie dni na zgłoszenie swojego uczestnictwa. Liczba wolnych miejsc maleje z każdym dniem, a ich ilość jest ograniczona.

Nie zwlekaj z decyzją! Konferencja już 22 października 2014 roku.

Rejestracja na stronie www.konferencja.cns.pl.

Do zobaczenia!


Przeczytaj także

 

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

Autodesk DAY 2022 | Przemysł Maszynowy
2022-05-25 - 2022-05-25
Miejsce: Online

Katalog

Sparkrobots
Sparkrobots
Roździeńska 1B
40-382 Katowice
tel. 570 670 969

zobacz wszystkieO nas   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Polecane strony   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2022 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce