Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

Nowy kanał sprzedaży?

-- czwartek, 01 marzec 2007

Basell od kilku miesięcy prowadzi pilotażowe wdrożenie Alastian w Polsce. Alastian jest kanałem sprzedaży Basell w Internecie, który oferuje wyselekcjonowany portfel gatunków polietylenu i polipropylenu w konkurencyjnych cenach. Głównym celem pilota jest zbadanie gotowości polskiego rynku do pełnego wykorzystania walorów platformy internetowej na rynku poliolefin

Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż sp. z o.o. (BOPS), spółka w pełni zależna od Basell Orlen Polyolefins sp. z o.o. (BOP) wspiera Basell podczas wdrożenia i rozwoju kanału sprzedaży Alastian. Adam Korol z BOPS objął funkcję Alastian Concept Seller i będzie dedykowany do wspierania projektu pilotażowego i rozwoju Alastian na rynku polskim.

Alastian działa z powodzeniem w Europie Zachodniej, i jest stopniowo rozszerzany na Środkową i Wschodnią Europę. Alastian został zaprojektowany z myślą o przetwórcach poliolefin, którzy zamawiają w ilościach całosamochodowych, znają produkty, które przetwarzają i rzadko potrzebują wsparcia technicznego ze strony dostawcy surowców. Kluczowymi elementami Alastian są prostota i przejrzystość procesu, dostęp do informacji w czasie rzeczywistym, szybkość i łatwość zamawiania oraz obsługi zamówień. Klienci mogą składać zamówienie 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu w przyjaznym dla użytkownika otoczeniu, zapewniającym bezzwłoczną informację o dostępności produktów i ich cenach.

Alastian wprowadza zasadniczo odmienny sposób zakupów poliolefin i jako pierwszy w branży oddzielił produkty i związane z nimi usługi. Poprzez takie rozwiązanie daje swoim klientom, którzy nie potrzebują wszystkich dodatkowych usług, możliwość pełnego wyboru poziomu obsługi. Serwis taki jak np. doradztwo techniczne można uzyskać za dodatkową opłatą, ale jest on całkowicie opcjonalny. Klienci, którzy zdecydują się na zakup tworzyw bez takich usług, otrzymają bardziej konkurencyjne ceny. Informacje o rejestracji i warunki sprzedaży Alastian znajdują się na stronie internetowej pod adresem: www. alastian.com. Zarejestrowani klienci uzyskują informacje o pełnej liście dostępnych produktów oraz ich aktualnych cenach. Alastian będzie rozwijany równolegle z tradycyjnymi kanałami sprzedaży BOPS, które nadal będą oferowały pełną ofertę usług i produktów Basell.


Przeczytaj także

 

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

Autodesk DAY 2022 | Przemysł Maszynowy
2022-05-25 - 2022-05-25
Miejsce: Online

Katalog

Sparkrobots
Sparkrobots
Roździeńska 1B
40-382 Katowice
tel. 570 670 969

zobacz wszystkieO nas   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Polecane strony   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2022 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce