Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

Najpopularniejsze oprogramowanie wizualizacyjne na świecie

-- niedziela, 01 lipiec 2007

Oprogramowanie Wonderware InTouch po raz dwunasty z rzędu zostało uznane za najlepsze w kategorii oprogramowania wizualizacyjnego HMI oraz kategorii SCADA w rankingu „Control Readers’ Choice Awards” amerykańskiego magazynu Control

Ranking prezentuje opinie profesjonalistów, dotyczące dostępnej na rynku oferty technologii przemysłowych. Wyboru dokonało ponad 700 ekspertów z dziedziny automatyki, pracujących w działach utrzymania ruchu oraz badań i rozwoju.

– Prosimy profesjonalistów o wskazanie tych technologii, które najlepiej spełniają ich potrzeby w dziedzinach produkcji i procesów przemysłowych – mówi redaktor naczelny pisma Control, Walt Boyes. W Polsce produkty Wonderware oferuje firma ASTOR. – Kolejne nagrody, zdobywane przez oprogramowanie Wonderware nie są dla mnie zaskoczeniem, gdyż także w Polsce pozycja marki Wonderware jest bardzo silna – tłumaczy Wojciech Kmiecik, dyrektor ds. marketingu i PR. – W przeprowadzonym w 2006 roku przez firmę „ARC Rynek i Opinia” badaniu świadomości marek polscy inżynierowie w kategorii HMI/SCADA na pierwszym miejscu wskazywali właśnie na oprogramowanie Wonderware. Według najnowszych badań międzynarodowej firmy badawczej ARC, badającej rynek rozwiązań przemysłowych, Wonderware zajmuje pozycję lidera w kategorii oprogramowania do wizualizacji HMI z ponad 21% udziałem w światowym rynku.

www.astor.com.pl

 

 

Oprogramowanie wizualizacyjne Wonderware InTouch stosowane w ponad 100 000 fabrykach, z ponad 400 000 aktywnymi licencjami zostało uznane za najpopularniejszą aplikację w obszarze automatyki przemysłowej, sterowania procesami i monitoringu.


Przeczytaj także

 

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

Katalog

Sparkrobots
Sparkrobots
Roździeńska 1B
40-382 Katowice
tel. 570 670 969

zobacz wszystkieO nas   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Polecane strony   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2022 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce