Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

GstarCAD8 nareszcie w 64-bitowej odsłonie

-- środa, 09 lipiec 2014

Program GstarCAD8 doczekał się kolejnej aktualizacji.  64-bitowa wersja, wydana 3 lipca 2014, wprowadza szereg funkcji i ulepszeń, na które użytkownicy czekali od dawna. Twórcy deklarują, iż program jest obecnie jeszcze szybszy i stabilniejszy.

Według producenta użytkownicy GstarCAD8, którzy zaopatrzą się w najnowszą aktualizację, nareszcie będą w stanie w pełni wykorzystać możliwości  posiadanych komputerów. Nowa wersja GstarCAD8,  dzięki wsparciu dla 64-bitowej architektury, współpracuje z wielordzeniowymi procesorami oraz większą ilością zainstalowanej pamięci RAM (w wersji 32-bitowej było to maksymalnie 2GB).  Efektem jest poprawiona stabilność i wyraźnie zwiększona szybkość działania. - To zupełnie nowa jakość. Dzięki tej aktualizacji użytkownicy otrzymają jeszcze bardziej dopracowane i stabilne oprogramowanie. Ich komfort pracy i zadowolenie z programu powinny odczuwalnie wzrosnąć - mówi Dawid Jakubowski, dyrektor sprzedaży oprogramowania GstarCAD8 w Polsce.

Aktualizacja wprowadza także wiele użytecznych funkcji i poprawek m.in: dodanie funkcji OBJECTSCALE z ustawieniami dla Annotative Scale, wprowadzenie do polecenia FIELD opcji OBJECT , ulepszenie interfejsu użytkownika CUI, usprawnienie wydruku i współpracy z drukarkami, zoptymalizowanie obszaru układu (Layout) i przyśpieszenie procesu przełączania między różnymi układami. Aktualizacja GstarCAD8 w polskiej i angielskiej wersji językowej jest już dostępna na stronie  dystrybutora.

GstarCAD8 to profesjonalny program CAD dla projektantów wszystkich branż. Powala tworzyć i edytować kompletną dokumentację projektową. Jest kompatybilny z formatami DWG/DXF od wersji 2009. Stanowi alternatywne rozwiązanie dla oprogramowania AutoCAD.

Wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski jest krakowska firma TMSys Sp. z o.o. Oprócz oprogramowania GstarCAD firma zajmuje się dystrybucją takich programów, jak m.in: IronCAD, InteriCAD, KD Max, EliteCAD. TMSys Sp. z o.o. świadczy również zaawansowane usługi w zakresie szeroko rozumianego projektowania i modelowania 3D oraz wizualizacji komputerowej.


Przeczytaj także

 

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

Autodesk DAY 2022 | Przemysł Maszynowy
2022-05-25 - 2022-05-25
Miejsce: Online

Katalog

Sparkrobots
Sparkrobots
Roździeńska 1B
40-382 Katowice
tel. 570 670 969

zobacz wszystkieO nas   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Polecane strony   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2022 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce