Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

Firma SKF, jeden z największych na świecie producentów łożysk, wybiera rozwiązanie Dassault Systèmes, które ma pomóc w optymalizacji głównego harmonogramu produkcji

-- piątek, 25 październik 2019

Szwedzki producent łożysk, AB SKF, wybrał pakiet aplikacji DELMIA Quintiq firmy Dassault Systèmes, aby wdrożyć rozwiązanie do planowania na potrzeby optymalizacji głównego harmonogramu produkcji. Rozwiązanie, które ma zapewnić lepszy przegląd zasobów i usprawnić proces podejmowania decyzji, zostanie wdrożone pilotażowo w fabryce w Göteborgu, a następnie na całym świecie.
Aplikacje DELMIA Quintiq zwiększą możliwości firmy SKF w zakresie planowania globalnego i pomogą w realizacji ambitnego celu, jakim jest zaprojektowanie światowej klasy procesu produkcyjnego.

Założona w 1907 roku firma SKF zarządza 103 fabrykami w 24 krajach, m.in. w Polsce. Poza łożyskami i uszczelkami oferta firmy obejmuje także rozwiązania z zakresu mechatroniki, systemy do monitorowania stanu urządzeń i układy smarujące, a także usługi zorientowane na zaspokajanie potrzeb klientów. Celem firmy SKF jest pozycja niekwestionowanego lidera w branży łożysk.

Łożyska są kluczowym elementem niezbędnym do prawidłowego działania obracających się podzespołów maszyn w niemal każdej branży od lotnictwa i transportu przez infrastrukturę przemysłową po zaawansowane technologie i towary użytkowe.Aplikacje DELMIA firmy Dassault Systèmes bazujące na platformie 3DEXPERIENCE są wykorzystywane przez różnej wielkości producentów do wspólnych działań, inżynierii przemysłowej, produkcji i operacji oraz planowania i optymalizacji. Firmy przemysłowe mogą scalić wirtualny świat modelowania i symulacji z rzeczywistymi operacjami, aby zapewnić kompleksowe rozwiązanie biznesowe spajające wszystkie elementy łańcucha wartości, w tym dostawców, producentów, logistykę i transport, operacje usługowe i pracowników.

Więcej informacji na temat aplikacji DELMIA Dassault Systèmes można znaleźć pod adresem: https://www.3ds.com/products-services/delmia/.


Przeczytaj także

 

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

Fabryka Roku 2020
2020-12-09 - 2020-12-09
Miejsce: Warszawa
Konferencja DESIGNTECH 2021
2021-03-04 - 2021-03-04
Miejsce: Wrocław
Konferencja i Wystawa SMART AUTO 2021
2021-05-27 - 2021-05-27
Miejsce: Wrocław
Konferencja i Wystawa BATTERY POWER 2021
2021-05-27 - 2021-05-27
Miejsce: WrocławO nas   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Polecane strony   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2020 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce