Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

Efektywna obróbka 5-osiowa w praktyce

-- sobota, 01 wrzesień 2007

Obszarem zainteresowań firmy ANGA Uszczelnienia Mechaniczne sp. z o.o. jest technologia uszczelnień, a szczególnie uszczelnienia mechaniczne czołowe, które znajdują zastosowanie w różnych urządzeniach z wałem obrotowym – głównie w pompach wirowych, mieszalnikach, reaktorach, wentylatorach itd.

PRZYKŁAD produkowanych przez ANGA części wg rys. klienta

ANGA oferuje szeroką gamę uszczelnień mechanicznych czołowych: z mieszkami elastomerowymi, metalowymi oraz z PTFE; wielosprężynkowych pojedynczych i podwójnych; bezstykowe proekologiczne uszczelnienia gazodynamiczne (bezkontaktowe), znajdujące zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu (zwłaszcza stanowiących potencjalne zagrożenie dla środowiska i zdrowia ludzi w procesach toksycznych, kancerogennych i wybuchowych – z możliwością samozapłonu).

Uszczelnienia gazodynamiczne całkowicie eliminują emisję lotnych substancji do środowiska, a uszczelnienia gazodynamiczne GKF, dla sprężarek przepływowych różnych typów, eliminują tradycyjne uszczelnienia olejowe, labiryntowe czy segmentowe.

Uszczelnienia te wzbudziły żywe zainteresowanie odbiorców, a także zdobyły wiele prestiżowych nagród – między innymi za grupę tych uszczelnień ANGA została wyróżniona Medalem Europejskim, przyznanym przez Komitet Integracji Europejskiej i Business Center Club.

Firma dostarcza uszczelnienia wraz z instalacjami pomocniczymi do nowych pomp (również jako części zamienne do już eksploatowanych) firmom polskim i zagranicznym. Wszystkie oferowane przez firmę uszczelnienia mechaniczne powstały opierając się na własnych projektach i objęte są polską oraz zagraniczną ochroną patentową.

Klienci firmy ANGA to przede wszystkim producenci pomp oraz użytkownicy końcowi i firmy remontowe z wielu gałęzi przemysłu, jak np.: chemicznej, petrochemicznej, energetyki, rolno-spożywczej, górnictwa, celulozowo- papierniczej, farmaceutycznej, wodno- -kanalizacyjnej oraz innych branż związanych z ochroną środowiska.

Szybki rozwój

ANGA ma silnie rozbudowany system badań i rozwoju, obejmujący testowanie nowych rozwiązań i wersji produktów. Firma wykorzystuje nowoczesne techniki projektowania w systemie CAD/CAM, co w połączeniu z nowoczesnymi metodami zarządzania produkcją oraz organizacją pracy umożliwia projektowanie i dostarczanie skomplikowanych i zaawansowanych rozwiązań technicznych w dziedzinie uszczelnień mechanicznych, dostosowanych do pracy w ekstremalnych warunkach.


Przeczytaj także

 

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

Autodesk DAY 2022 | Przemysł Maszynowy
2022-05-25 - 2022-05-25
Miejsce: Online

Katalog

Sparkrobots
Sparkrobots
Roździeńska 1B
40-382 Katowice
tel. 570 670 969

zobacz wszystkieO nas   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Polecane strony   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2022 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce