Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

Dassault Systèmes i Xometry nawiązują partnerstwo, które umożliwi natychmiastową produkcję części w środowisku projektowym

-- czwartek, 13 luty 2020

Dassault Systèmes i Xometry ogłosiły współpracę, mającą na celu zapewnienie klientom płynnego, zintegrowanego sposobu produkcji części, który przyspiesza prace nad produktami od fazy koncepcji po proces produkcyjny. Inżynierowie używający aplikacji SOLIDWORKS i CATIA firmy Dassault Systèmes zyskają automatyczny i natychmiastowy dostęp do ofert cenowych Xometry na MAKE Marketplace dla części produkcyjnych, bez opuszczania środowiska projektowego. Informacja o partnerstwie została ogłoszona podczas 3DEXPERIENCE World 2020 odbywającym się w Nashville, Tennessee.

Inżynierowie mogą teraz odgrywać większą rolę w obszarze od projektowania do produkcji części, koncentrując się na kształcie prototypu, a także na koszcie jego wytworzenia. Podczas gdy pozyskiwanie cen produkcji od dostawców usług wymagało kilkunastu kliknięć w interfejsie internetowym, teraz odbywa się to natychmiastowo dzięki obsłudze jednym kliknięciem zintegrowanej z SOLIDWORKS i CATIA. Inżynierowie mogą przeglądać oferty cenowe Xometry na ekranie w kontekście ich projektu i klikać, aby go wyprodukować, zachowując jednocześnie opcję otrzymywania natychmiastowych ofert lub manualnego kwotowania od innych dostawców MAKE Marketplace.

„Uruchomiliśmy MAKE Marketplace w 2018 roku, aby ułatwić klientom projektowanie i produkcję. Nasza współpraca z Xometry idzie o krok dalej”- powiedział Sébastien Massart, dyrektor ds. strategii korporacyjnej, Dassault Systèmes. „Klienci mogą zamówić wysokiej jakości produkcję przyrostową lub części do obróbki CNC jednym kliknięciem w odpowiedniej cenie, dzięki umożliwieniu przez Xometry natychmiastowej wyceny. To wszystko jest częścią naszej wizji wprowadzania kolejnych usprawnień od projektu do produkcji.”

Dzięki tej współpracy Xometry staje się pierwszym „głównym partnerem” MAKE Marketplace firmy Dassault Systèmes. Ta nowa kategoria uznaje wykwalifikowanych usługodawców posiadających certyfikaty jakości klasy przemysłowej oraz możliwości produkcyjne odpowiadające wymagającym potrzebom, oraz zapewniających wysoki poziom satysfakcji. Dassault Systèmes planuje dodać kolejnych „głównych partnerów” do ekosystemu 3DEXPERIENCE Marketplace.

Inżynierowie potrzebują odpowiednich narzędzi, aby skutecznie wykonywać swoje zadania, a to obejmuje pracę z responsywnym, zaufanym partnerem produkcyjnym”, powiedział Randy Altschuler, CEO, Xometry. „Jako lider w druku 3D i produkcji na żądanie obsługujemy wielu klientów w MAKE Marketplace od momentu jego uruchomienia. Dzięki naszej bliskiej współpracy z Dassault Systèmes możemy bezpośrednio nawiązywać kontakty z klientami i zobowiązać się do przedstawienia wyceny każdego zapytania klienta. Wszystko po to, by umożliwić szybszą produkcję.”


Źródło: Dassault Systèmes


Przeczytaj także

 

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

Katalog

Sparkrobots
Sparkrobots
Roździeńska 1B
40-382 Katowice
tel. 570 670 969

zobacz wszystkieO nas   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Polecane strony   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2022 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce