Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

Biura projektowe w Polsce

-- wtorek, 01 kwiecień 2008DO POBRANIA:
Tabela 1: Podstawowe informacje o działających w Polsce biurach projektowych

 

  

Po raz już trzeci zamieszczamy w kwietniowym wydaniu Design News Polska Raport o biurach projektowych działających w Polsce. Nowe inwestycje i wzrastająca wartość produkcji w Polsce sprzyjają rozwojowi biur konstrukcyjnych i projektowych. W coraz większym stopniu zakłady produkcyjne zlecają wykonanie specyficznych zadań projektowych jednostkom zewnętrznym, do których między innymi należą biura konstrukcyjno-projektowe.

Tekst: Redakcja

Nowe inwestycje i wzrastająca wartość produkcji w Polsce sprzyjają rozwojowi biur konstrukcyjnych i projektowych. W coraz większym stopniu zakłady produkcyjne zlecają wykonanie specyficznych zadań projektowych jednostkom zewnętrznym, do których między innymi należą biura konstrukcyjno-projektowe.

Niniejszy Raport przedstawia biura konstrukcyjno-projektowe, których oferta jest w pierwszej kolejności skierowana do dużych zakładów produkcyjnych. Z tego też względu nie uwzględniliśmy w naszym Raporcie, np. biur architektonicznych. Większość z prezentowanych biur jest obecna na polskim rynku od dłuższego już czasu. W Raporcie zamieszczono również informację o nowych biurach, co świadczy o rosnącym znaczeniu i zapotrzebowaniu na tego rodzaju usługi w Polsce.

Oferta tych biur jest dość szeroka – od wzornictwa po kompleksowe rozwiązania i dostawę urządzeń produkcyjnych czy opracowania technologiczne i ich wdrażanie. Oprócz stricte technicznych i technologicznych projektów, oferowane są również kompleksowe rozwiązania systemowe wraz z oprogramowaniem dla biur konstrukcyjnoprojektowych, oraz urządzenia wspomagające prace projektowe (np. drukowanie 3D).


Przeczytaj także

 

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

Katalog

Sparkrobots
Sparkrobots
Roździeńska 1B
40-382 Katowice
tel. 570 670 969

zobacz wszystkieO nas   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Polecane strony   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2022 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce