Manipulatory 3D firmy 3Dconnexion usprawniają proces projektowania w nowym oprogramowaniu Siemens Solid Edge

Rodzina manipulatorów 3D firmy 3Dconnexion jest już wspierana przez niedawno wydaną wersję oprogramowania Siemens Solid Edge® z technologią Synchronous Technology, zapewniając zaawansowane możliwości nawigacji w dokumentach Solid Edge Part, SheetMetal, Weldment, Assembly i Draft.

Jest to pierwsza wersja oprogramowania Solid Edge umożliwiająca włączenie cyfrowej technologii projektowania produktu zapewnianej przez Synchronous Technology firmy Siemens PLM Software. Solid Edge with Synchronous Technology to kompletny system 2D/3D CAD, który łączy w sobie szybkość i elastyczność modelowania bezpośredniego z precyzyjną kontrolą w projektowaniu sterowanym wymiarami.

W przeciwieństwie do myszy umożliwiających jedynie ruch na płaszczyźnie, manipulatory 3D firmy 3Dconnexion oferują projektantom jednoczesny ruch we wszystkich trzech wymiarach z wykorzystaniem sześciu stopniach swobody. Manipulatory 3D firmy 3DConnexion płynnie integrują się w proces projektowania trójwymiarowego i oferują użytkownikom Solid Edge szereg zaawansowanych możliwości nawigacji i korzyści projektowych, w tym:

Manipulatory 3D firmy 3Dconnexion obsługują oprogramowanie Siemens Solid Edge with Synchronous Technology na platformach Windows® XP (32- i 64-bitowy) i Vista® (32- i 64-bitowy).

Więcej informacji na stronie: www.3Dconnexion.com