Internetowa APLIKOM a CADemia prezentacje najnowszego oprogramowania Autodesk 2009 już od 15 kwietnia 2008

Zapowiadana wcześniej kontynuacja projektu pod nazwą „Aplikom aCADemia 2009 – Autodesk LIVE” czyli internetowe, interaktywne prezentacje oprogramowania inżynierskiego prowadzone przez ekspertów z firmy Aplikom startuje 15 kwietnia.

Tematem prezentacji wiosennego cyklu jest najnowsze oprogramowanie inżynierskie firmy Autodesk – wersje oznaczone symbolem 2009, które producent oficjalnie przedstawił 25 marca br.

Omawiane będą: AutoCAD 2009, Revit Architecture 2009, AutoCAD Civil 3D 2009, Autodesk Inventor 2009. Szczegółowy program i warunki uczestnictwa znajdują się na stronie www.academia.com.pl Udział w prezentacjach jest bezpłatny

Z naszego doświadczenia wynika, że gdy Autodesk udostępnia kolejne wersje narzędzi projektowych, to wielu użytkowników starszych wersji ma pytania co tak naprawdę zyskają sięgając po te nowości – informuje Agnieszka Marciniak prezes Aplikom Sp. z o.o. – Odpowiedzi na te pytania znajdą się właśnie w prezentacjach cyklu APLIKOM aCADemia 2009 – Autodesk LIVE. Co więcej, uczestnicy będą mogli dopytać wykładowców o dodatkowe szczegóły oraz wymienić poglądy z innymi słuchaczami.

Prezentacje w ramach APLIKOM aCADemii wpisują się na stałe w działalność firmy Aplikom. Bieżący cykl prezentacji poświęcony nowościom w oprogramowaniu Autodesk 2009 potrwa do 12 maja.

APLIKOM Sp. z o.o. od 1987 roku specjalizuje się we wdrażaniu rozwiązań CAD (komputerowo wspomaganego projektowania) dla branż: mechanika i elektrotechnika, architektura i budownictwo oraz GIS i infrastruktura.

APLIKOM jest autoryzowanym sprzedawcą oprogramowania Autodesk, wprowadził na polski rynek AutoCADa, był współtwórcą pierwszych polskich wersji tego programu. Obecnie jest jednym z największych partnerów Autodesk w Polsce.