EMA Design Automation rozszerza działalność w Europie Środkowej

-- piątek, 14 styczeń 2022

EMA Design Automation i FlowCAD łączą siły, aby zapewnić usługi i wsparcie dla globalnej społeczności EDA.

EMA Design Automation® dostawca kompleksowych usług i innowator rozwiązań systemowych Electronic Design Automation (EDA), ogłosił dzisiaj, że rozszerza swój globalny zasięg dzięki połączeniu EMA i FlowCAD, wiodącego dostawcy rozwiązań EDA w Europie Środkowej od ponad 18 lat. To już  czwarte takie rozszerzenie działalności EMA w ciągu 18 miesięcy, co przybliża EMA do realizacji wizji dostarczania najnowocześniejszych technologii, niezrównanej obsługi i eksperckiego wsparcia dla całego światowego rynku EDA.

"Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością połączenia sił z FlowCAD" - powiedział Manny Marcano, prezes i dyrektor generalny EMA Design Automation. "Ponieważ nasi klienci wciąż się globalizują, musimy być w stanie wyjść im naprzeciw tam, gdzie są na całym świecie. Nasze partnerstwo z FlowCAD daje nam wyjątkową możliwość dostarczania zlokalizowanych usług i wsparcia dla naszych klientów w skali, jakiej potrzebują."

FlowCAD służy jako partner kanału Cadence dla Europy Środkowej od 2003 roku. Połączona siła zarówno EMA, jak i FlowCAD umożliwia obu firmom wspieranie potrzeb wyrafinowanych, wielodyscyplinarnych i wielonarodowych zespołów projektowych.

"To partnerstwo jest naturalnym dopasowaniem dla obu firm" - podsumował Dirk Mueller, CEO FlowCAD. "Zarówno EMA, jak i FlowCAD zbudowały swoje firmy i reputację na światowej klasy obsłudze klienta i wsparciu technicznym. Dzięki naszym połączonym zasobom będziemy w stanie zapewnić klientom poziom usług, któremu nie da się dorównać w branży."