Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE World 2020: Łączymy innowatorów, aby kształtować świat projektowania

-- środa, 12 luty 2020

Firma Dassault Systèmes poinformowała, że podczas 3DEXPERIENCE World 2020, odbywającego się w dniach 9-12 lutego w Music City Center w Nashville, Tennessee, 6 tys. projektantów, inżynierów, producentów, przedsiębiorców, studentów i liderów biznesu ze wszystkich branż będzie mogło uczyć się, współpracować, wprowadzać innowacje i doświadczać najnowszych technologii 3D, stanowiących siłę napędową renesansu przemysłu.

Inauguracyjna edycja 3DEXPERIENCE World opiera się na 20-letniej tradycji konferencji SOLIDWORKS World, przeznaczonej dla społeczności projektantów i inżynierów 3D.  Dzięki większemu wyborowi możliwości nauki, prezentacji, produktów, nowych technologii i ekspertów, uczestnicy mogą rozwijać i poszerzać swoje umiejętności, aby w sposób jeszcze bardziej pomysłowy i skuteczny reagować na różne procesy związane z tworzeniem nowych doświadczeń, które zmieniają sposób myślenia, pracy i życia.

W szczególności, 3DEXPERIENCE World 2020 zaprezentuje użytkownikom SOLIDWORKS nowe strategie innowacji biznesowych poprzez dyskusje i prezentacje 3DEXPERIENCE WORKS oraz gamy aplikacji cyfrowych Dassault Systèmes na platformie 3DEXPERIENCE do wspólnego projektowania na potrzeby produkcji. 

Pozostałe ważne wydarzenia:

„Kontynuujemy długą legendę zbudowaną w ramach społeczności SOLIDWORKS. 3DEXPERIENCE World, podobnie jak ubiegłoroczny SOLIDWORKS World, to wyjątkowe spotkanie, na którym entuzjaści 3D mogą myśleć kreatywnie, nawiązywać kontakty i czerpać inspirację z przyszłych osiągnięć technologicznych", powiedział Gian Paolo Bassi, CEO SOLIDWORKS, Dassault Systèmes. „Uczestnicy poprzednich edycji SOLIDWORKS World wciąż będą mogli znaleźć wszystko, czego doświadczali w poprzednich latach, ale także poznają zastosowania technologii 3D, których się nie spodziewali. Pierwszorazowi uczestnicy znajdą duży wybór rozwiązań i szereg ekspertów, z którymi będą mogli nawiązać kontakt.  Dążymy do pokazania wszystkich możliwości istniejących w rozległym ekosystemie Dassault Systèmes, które pomagają naszej społeczności użytkowników w pracy i skutecznym realizowaniu ich ambicji."


Źródło: Dassault Systèmes