I Ogólnopolskie Forum Nowoczesnych Technologii

I Ogólnopolskie Forum Nowoczesnych Technologii miało charakter targów połączonych z seminariami prowadzonymi równocześnie w dwóch salach wykładowych Wydziału SIMR Politechniki Warszawskiej. Firma Cadworks autoryzowany przedstawiciel SolidWorks przygotowała bogaty program forum z cennymi nagrodami ufundowanymi przez przez wystawców i partnerów Forum Nowoczesnych Technologii.

Tematyka spotkań związana była z projektowaniem oraz wytwarzaniem wyrobu. W ramach seminariów odbyły się wykłady prowadzone przez pracowników naukowych Politechniki Warszawskiej oraz prezentacje multimedialne nowatorskich rozwiązań technologicznych oferowanych przez poszczególnych wystawców. Mieliśmy okazję zaprezentować możliwości najnowszej wersji oprogramowania SolidWorks2010. Na stoiskach ekspozycyjnych zaprezentowali się również uznani producenci i dystrybutorzy maszyn i urządzeń przemysłowych, firmy oferujące oprogramowania do projektowania i analizowania produktów oraz programy wspomagające procesy wytwórcze, a także dostawcy innych urządzeń mających swój udział w pełnym procesie projektowania i wytwarzania produktów, m.in. urządzenia pomiarowe, scannery 3D, drukarki wielkoformatowe i stacje robocze.

W trakcie dwudniowego Forum odbył się konkurs dla zarejestrowanych Gości z cennymi nagrodami, więcej szczegółów na www.fntech.pl/konkurs.php. Warto nadmienić, że dla osób, które chciały się zmierzyć ze swoimi umiejętnościami zostały przygotowane warsztaty szybkiego projektowania pod nazwą MODELMANIA. W tym konkursie również można było wygrać ciekawe nagrody.

Więcej szczegółów na www.fntech.pl