GstarCAD8 nareszcie w 64-bitowej odsłonie

Program GstarCAD8 doczekał się kolejnej aktualizacji.  64-bitowa wersja, wydana 3 lipca 2014, wprowadza szereg funkcji i ulepszeń, na które użytkownicy czekali od dawna. Twórcy deklarują, iż program jest obecnie jeszcze szybszy i stabilniejszy.

Według producenta użytkownicy GstarCAD8, którzy zaopatrzą się w najnowszą aktualizację, nareszcie będą w stanie w pełni wykorzystać możliwości  posiadanych komputerów. Nowa wersja GstarCAD8,  dzięki wsparciu dla 64-bitowej architektury, współpracuje z wielordzeniowymi procesorami oraz większą ilością zainstalowanej pamięci RAM (w wersji 32-bitowej było to maksymalnie 2GB).  Efektem jest poprawiona stabilność i wyraźnie zwiększona szybkość działania. – To zupełnie nowa jakość. Dzięki tej aktualizacji użytkownicy otrzymają jeszcze bardziej dopracowane i stabilne oprogramowanie. Ich komfort pracy i zadowolenie z programu powinny odczuwalnie wzrosnąć – mówi Dawid Jakubowski, dyrektor sprzedaży oprogramowania GstarCAD8 w Polsce.

Aktualizacja wprowadza także wiele użytecznych funkcji i poprawek m.in: dodanie funkcji OBJECTSCALE z ustawieniami dla Annotative Scale, wprowadzenie do polecenia FIELD opcji OBJECT , ulepszenie interfejsu użytkownika CUI, usprawnienie wydruku i współpracy z drukarkami, zoptymalizowanie obszaru układu (Layout) i przyśpieszenie procesu przełączania między różnymi układami. Aktualizacja GstarCAD8 w polskiej i angielskiej wersji językowej jest już dostępna na stronie  dystrybutora.

GstarCAD8 to profesjonalny program CAD dla projektantów wszystkich branż. Powala tworzyć i edytować kompletną dokumentację projektową. Jest kompatybilny z formatami DWG/DXF od wersji 2009. Stanowi alternatywne rozwiązanie dla oprogramowania AutoCAD.

Wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski jest krakowska firma TMSys Sp. z o.o. Oprócz oprogramowania GstarCAD firma zajmuje się dystrybucją takich programów, jak m.in: IronCAD, InteriCAD, KD Max, EliteCAD. TMSys Sp. z o.o. świadczy również zaawansowane usługi w zakresie szeroko rozumianego projektowania i modelowania 3D oraz wizualizacji komputerowej.