Dwa systemy CAD warte 6000 Euro trafiły jako nagrody w ręce gości PROCAD EXPO!

Ostatnia atrakcja związana z PROCAD EXPO za nami! W piątek, 5 czerwca o godzinie 15:30 przedstawiciele organizatora imprezy (PROCAD S.A.) rozlosowali wśród gości tegorocznej edycji PROCAD EXPO dwa systemy CAD dedykowane branży drogowej – Advanced Road Design (ARD). Każdy z programów wart jest 3000 Euro.

W losowaniu mogły brać udział firmy/osoby które posiadają licencję systemu Auto- CAD Civil 3D i uczestniczyły w PROCAD EXPO 2009. Nagrody trafią w ręce firm: Transprojekt Gdański Sp. z o.o. i Serpentyna z Krakowa.

Sponsorami nagród były dwie firmy – dystrybutor i producent systemu ARD: Max CAD International oraz CADAPPS Australia.

Advanced Road Design (ARD) jest aplikacją usprawniającą szeroko pojęte projektowanie drogowe. Przy współpracy z AutoCAD Civil 3D projektant otrzymuje doskonałe narzędzie, dzięki któremu może się skupić na realizacji swojej myśli projektowej, a nie na długotrwałym poznawaniu oprogramowania.

ARD dzięki swojej intuicyjności i elastyczności bardzo łatwo dostosowuje się do realnych warunków danego projektu, przy zachowaniu obowiązujących standardów i wytycznych. Bazując na trójwymiarowym modelu terenu wykorzystywanym i tworzonym w AutoCAD Civil można z łatwością przejść do tworzenia prostych odcinków dróg, skrzyżowań, zatok autobusowych, rond itp.

Więcej informacji na stronie: www.procad.pl