Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

Polska przemysłowa drukarka 3D od OMNI3D - dostępna już w 13 krajach

-- środa, 01 marzec 2017

OMNI3D – poznański producent drukarek 3D kontynuuje swój rozwój na rynkach zagranicznych. Firma właśnie podpisała umowy z kolejnymi 6 partnerami. Factory 2.0 Production System jest obecnie dostępna w Polsce, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Szwajcarii, Hiszpanii, Czechach, na Słowacji, na Węgrzech, w Rosji, w Indiach oraz w Australii i Nowej Zelandii.

“Wiemy, że na świecie są firmy, które z niecierpliwością czekały na ten moment. Cieszymy się, że Factory 2.0 jest dostępna na coraz większej ilości rynków i że udało nam się rozpocząć współpracę z profesjonalnymi resellerami. Nasi partnerzy to firmy, które od lat obsługują rynki maszyn przemysłowych i posiadają w swoich strukturach doświadczonych inżynierów druku 3D. Do ich głównych zadań, poza sprzedażą urządzeń, należy dostarczanie klientom analiz przedwdrożeniowych, wsparcia posprzedażowego oraz usług serwisowych.” – komentuje Konrad Sierzputowski, Co-CEO, odpowiedzialny w OMNI3D na rozwój sieci sprzedaży.

Ekspansja OMNI3D na inne rynki to naturalny proces w rozwoju firmy. Urządzenie było bardzo dobrze oceniane przez klientów i resellerów podczas międzynarodowych targów druku 3D w 2016 roku - TCT Show w Birmingham i Formnext we Frankfurcie. Ponadto, drukarka otrzymuje bardzo dobre opinie od klientów, którzy zakupili sprzęt w ciągu ostatniego roku.

„Nasza drukarka 3D otrzymuje pozytywny feedback od klientów, którzy już niemal od roku używają jej na co dzień. W ich opinii, Factory 2.0 to niezawodna maszyna, z bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Ta przemysłowa drukarka 3D posiada dwie najważniejsze cechy – druk części o najwyższej jakości i precyzji, przy zachowaniu niskich kosztów utrzymania sprzętu. Dobre opinie rozprzestrzeniają się w naturalny sposób, budując zapotrzebowanie na nasze rozwiązania na kolejnych rynkach. Cieszymy się, że w OMNI3D stworzyliśmy produkt, który spełnia wymagania profesjonalistów na świecie.” – dodaje Marek Starow, Key Account Manager w OMNI3D.

OMNI3D planuje dalszy rozwój swojej sieci sprzedaży w 2017 roku.

Źródło: OMNI3D


Przeczytaj także

 

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Katalog

UM Project - Projektowanie i budowa maszyn
UM Project - Projektowanie i budowa maszyn
Kilińskiego 86
22-400 Zamość
tel. 533 588 900

CAD-Project
CAD-Project
Stefana Czarnieckiego 35/9
53-626 Wrocław
tel. 717223347

zobacz wszystkieO nas   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Polecane strony   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2018 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce