Udostępnij Udostępnij Udostępnij Udostępnij Print

NX5 w Warszawie

-- wtorek, 01 maj 2007

12 kwietnia 2007 roku odbyło się III seminarium UGS, poświęcone najnowszej wersji oprogramowania Unigraphics NX

Podobnie jak w poprzednich latach, również w tym roku organizatorom – firmie UGS sp. z o.o. – udało się przyciągnąć liczne grono osób pracujących na codzień z oprogramowaniem serii NX. Poziom merytoryczny konferencji, podobnie jak podczas poprzednich edycji, gwarantował dużą ilość ciekawych – i co najważniejsze – praktycznych informacji.

JAK ZWYKLE podczas seminariów UGS, możliwości nowego NX mogliśmy podziwiać na żywo...

Część oficjalną – najważniejsze dane na temat firmy UGS – przedstawili Marek Wajda i Ryszard Ostrowski. Kolejne sesje, obejmujące modelowanie (design, styling, drafting), symulacje (CEA), wytwarzanie (CAM), pozwoliły na w miarę dokładne zapoznanie się ze zmianami wprowadzonymi w środowisku najnowszej wersji NX.

Wersja NX5 wydaje się być przełomowym krokiem w rozwoju oprogramowania Unigraphics. Zmiany w niej wprowadzone dotyczą wszystkich modułów NX. Są ukierunkowane na zwiększenie produktywności użytkowników systemu, którą zapewnią zmiany dokonane zarówno w interfejsie programu, jak i te związane z nową funkcjonalnością modułów. Użytkownik ma do dyspozycji interfejs blokowy, wspólny dla wszystkich modułów. Poprawiono integrację z systemem Teamcenter. Zapewniono szybki dostęp do części standardowych (Reuse Library). Nowe narzędzia pozwolą na szybsze modelowanie powierzchniowe, poprawiono funkcjonalność krzywych i powierzchni swobodnych. Zapewniono szybszą obsługę dużych złożeń (dzięki technologii przejętej z Teamcenter Visualization). Użytkowników projektujących rozwinięcia z blach ucieszy możliwość bezpośredniego eksportu do maszyny zarysu krzywych rozłożonego elementu (moduł Sheet Metal).


Przeczytaj także

 

Zobacz także

  •   Wydarzenia  
  •   Katalog  

Wydarzenia

Konferencja SAFETY 2019
2019-10-24 - 2019-10-24
Miejsce: Wrocław
WARSAW INDUSTRY WEEK 2019
2019-11-13 - 2019-11-15
Miejsce: PTAK WARSAW EXPO

Katalog

OMNI3D Sp. z o.o.
OMNI3D Sp. z o.o.
ul. Garbary 64
61-758 Poznań
tel. +48 61 666 12 34

DPS Software
DPS Software
Postępu 6
02-676 Warszawa
tel. 22 339 64 00

zobacz wszystkieO nas   |   Reklama   |   Mapa strony   |   Kontakt   |   Polecane strony   |   RSS   |   Partnerzy   |   
Copyright © 2003-2019 Trade Media International
zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce